Program

A Kincskereső Oskolában minden alkalommal, reggel fél 10-től gyülekezünk, és egy közös napindítóval kezdjük a délelőttöt. Szülők, tanítók, kicsi és nagy gyerekek mind összegyűlnek a nagyteremben. Miután közös énekléssel üdvözöltük egymást, az egyik tanítónéni, -bácsi egy 10-15 perces közös foglalkozással vezeti be a napot. A közös napindító után a gyerekek két kiscsoportos foglalkozáson vesznek részt. 10.00 – 11:00 első foglalkozás 11.00 – 11.30 szünet 11.30 – 12.15 második foglalkozás A két foglalkozás közötti uzsonnaszünetben a gyerekek szülői felügyelet mellett a társalgóban elfogyasztják az otthonról hozott szendvicset vagy gyümölcsöt. Helyszín: Kerkgebouw De Ark Duivenkamp 844 3607 WG Maarssen Kedves új jelentkezők! Tanév közben is szeretettel várunk Benneteket. Nem árulunk zsákbamacskát, minden új családot arra szoktuk biztatni, hogy gyertek el először személyesen megismerkedni a Kincskeresővel, mielőtt bármire elköteleznétek magatokat. (Lehetőleg emailen történő bejelentkezés után) egész tanévben lehetőség van rá, hogy költségek és kötöttségek nélkül egy alkalommal részt vegyetek a foglalkozáson. 2018/19-es tanév dátumai:
Időpont Megjegyzés
szeptember 15.
szeptember 22. Kirándulás
október 6.
november 3.
november 24.
december 15. Advent (Het Mozaïek)
január 12.
január 26.
február 9.
március 9.
március 23.
április 13.
május 18.
június 1.
június 22. Évzáró